Es par sevi varu teikt, ka esmu pieņēmis gana daudz lēmumu un kļūdu, lai teiktu, ka esmu uz pareizā ceļa, taču zinu, ka vairumam nav šādas sajūtas un viņi cīnās ar motivācijas trūkumu, prioritāšu sastādīšanu un kaitīgajiem ieradumiem. Ceru, ka Tu neesi viens no viņiem!

Kas ir motivācija?

Tas ir no rīta piecelties un ar prieku darīt visu, kas Tev ieplānots, jo Tu redzi tam mērķi, rezultātu kā tas Tev nesīs labumu. Svarīgi ir redzēt sevi sasniedzot mērķi un iztēloties to, tad arī radīsies motivācija. 

Motivācijas trūkums.

Galvenokārt to ietekmē jēgas neredzēšana tajā, ko dara, vai arī neapmierinātība ar pašreizējo dzīves situāciju, tas var būt gan darbs, kurš riebjas, gan vide, kas ir degradējoša. Katram tas var būt savs.

Man ar motivāciju nav jācīnās, jo ne par velti izvēlējos nodarboties ar nekustamo īpašumu tirgošanu, sportot katru dienu, rūdīties, lasīt u.c. 

Uzdevums Tev:paņem baltu lapu un konkrēti uzraksti, ko Tu gribētu darīt, kas Tevi padarītu laimīgu.

Nespēja saprast, ko darīt dzīvē arī ir saistīta ar motivāciju. Visbiežāk šī problēma ir jaunieša gados. No savas pieredzes varu teikt, ka iepriekš arī nezināju, ko darīt, taču es visu laiku biju meklējumos un nesamierinājos ar to, kas šobrīd ir, man visu laiku vajadzēja attīstīties, meklēt ko labāku. To, kas man patīk. 

Noteikti varu Tev teikt, ja nevari izvēlēties kā veidot savu dzīvi, vienkārši mēģini, bet to dari jomā, kas Tev interesē. Man izdevās un ZINU, ka Tev arī izdosies, vienkārši DARI.

Apkārtējā vide

Vēl viens nozīmīgs faktors ceļā uz pilnveidošanos ir vide, kur Tu atrodies. Pieņem to vai nē, bet Tu esi tāds, kādā vidē tu atrodies. Piekrītu teicienam: “parādi man savus 3 draugus un pateikšu, kāds esi Tu”. Tieši tāpēc es vienmēr mēģinu tikt vidē, kur man apkārt būs cilvēki, kas vērsti uz attīstību, vai jau ir uzņēmumu īpašnieki. Piemēram, šobrīd man ir telpas, kuras esmu izrādījis dažādu Rīgas naktsklubu, kafejnīcu īpašniekiem, līdz ar to man ir kontakts, ja kādreiz kaut ko vajadzēs. Tāpat atrasties vien blakus manam kolēģim, sensejam, bosam Deividam dod ļoti daudz iespēju gan mācīšanās ziņā, gan biznesa.

Uzdevums Tev: šovakar uzraksti, kuri tavi draugi, paziņas ir tādi, kas Tev sniedz iespējas, vēlmi sasniegt vairāk un kuri

Tev saka, ka var samierināties ar to, kā ir un galvenokārt plūst pa dzīvi.

Bailes no kritikas un no tā, ko citi padomās iepriekš mani atturēja darīt kaut ko neordināru, skaļu, augt kā personībai. Kopš esmu apsolījies sev, vairāk nebaidīties no neviena, man ir daudz vienkāršāk konfrontēt cilvēkus un pastāvēt par sevi. Nav svarīgi, ko citi teiks, ja Tu dari to, ko mīli. Kā teiktu mana kolēģe: Ja citi runā par Tevi, tad Tu esi uz pareizā ceļa, jo kļūsti populārs un atpazīstams. Bieži cilvēkiem  skauž, jo tas ir mūsu dabā, gribēt, lai esam vienlīdzīgi, un neviens nav labāks par Tevi. 

Es uzdrošinos teikt: “Jā, es esmu jauns, taču esmu jau paspējis nostādīt sev ceļu, pa kuru iet un esmu ielikts JAUDAS ātrumā un neapstāšos līdz sasniegšu savējo! TICU, ka TU arī izdarīsi izvēli kontrolēt savu dzīvi un pieņemt lēmumus!