Biežāk uzdotie jautājumi

Play Video
  Mēs esam vienīgā īpašumu aģentūra, kas ļoti skaidri nodefinējusi, ka strādā tikai pārdevēju interesēs, kas nozīmē, ka dažreiz pircējiem tas nav izdevīgi. Viņiem pat dažreiz ir bail, kad uzzin, ka AVER pārdod, bet mēs viņus pārliecināsim. Daudzi klienti izvēlas ar mums strādāt, tieši dēļ mūsu pārdošanas procesiem un tehnikām, BET pats galvenais ir jaudīgas personības, kuras spēj panāk rezultātu.
Play Video
  Nekustamā īpašuma aģenta pakalpojuma tirgus cena Latvijā ir no 3-5%. AVER Brokerage ir augsta līmeņa starpniecības pakalpojuma sniedzējs, tāpēc par  atlīdzība ir 5%.
  • Šāda komisija mūs motivē strādāt
  • Ļauj mums investēt mārketingā un labos speciālistos
  • Tas mums dod iespēju objektu piedāvāt vairāk nekā 2000 citiem aģentiem Latvijā un ārzemēs un piedāvāt 50% no savas atlīdzības viņiem par pircēja piesaisti
Play Video
  Tev ir tiesības prasīt rezultātu no mums. Mēs esam pārdošanas profesionāļi un gatavi uzņemties atbildību par savu darbu (to nevar izdarīt, ja paralēli ar to nodarbojas vairāki, dažkārt ne tik labi aģenti). Aģenti strādā uz %, neekskluzīvā līguma gadījumā aģentam ir lielāka motivācija pārdot objektu ātrāk, bet ne vienmēr sagaidīt labāko iespējamo cenu par objektu. Strādājot ekskluzīvi mēs esam motivēti piedāvāt objekti citiem aģentiem, mūsu datubāzē ir ap 2000 īpašumu aģenti. Neekskluzīvā līguma gadījumā, aģents cenšas slēpt objektu no citiem aģentiem, lai neveidotu sev konkurenci.
Play Video
  Cilvēki, kas vēlas “patirgot”. Kuriem nav skaidrs mērķis vai motivācija īpašumu realizēt. Mūsu klienti nav tie, kas nevēlas rakstiski vienoties par ekskluzīvu sadarbību vai maksāt atbilstošu atlīdzību par kvalitatīvu pakalpojumu. Mūsu klienti nav lauku īpašumu vai komercobjektu īpašnieki.
Play Video
  To vai investēt ir atkarīgs no tā, kādā stāvokli īpašums atrodas šobrīd. Ja tas nav remontēts jau vairāk kā 15 – 25 gadus, tad ar mūsu pakalpojuma palīdzību varam noteikt, kāda ir šī brīža cena un kāda būs pēc remonta cena, kā arī noteikt aptuvenās remonta izmaksas. Ja dzīvoklis ir apmierinošā stāvoklī, tad ir lietas, kuras uzlabojot iegūsiet krietni vairāk, nekā investētā summa un ir lietas, kurās vienkārši iztērēsiet naudu lieki, mēs zinām, ko novērtē pircēji un par ko ir gatavi maksāt. (pieredze rāda, ka investēt dārza labiekārtošanā vai premium mēbelēs neatmaksājas, kā arī vēl daudz citas nianses)
Play Video
  Īpašumu apskates tiek organizētas vairākiem pircējiem reizē, pirmkārt, lai Tev, īpašniek, nebūtu katru vakaru jākārto īpašums, kā arī, lai radītu pircējiem savstarpēju konkurenci un baiļu sajūtu, ka citi arī nāk skatīties un viņš būs motivēts ātrāk pieņemt lēmumu.
Play Video
  Galvenā aģenta vērtība ir spēja novest darījumu līdz galam un saņemt maksimālo cenu pie klienta esošās situācijas. Papildus tam mūsu fotogrāfs nodrošinās profesionālas bildes, lai Tavs sludinājums izceļas un piesaista pircēja uzmanību. Veicam pārrunas ar pircējiem izmantojot 24 pārdošanas tehnikas un ietekmējošas argumentācijas tehnikas. Mēs liekam sludinājumus ss.com., Facebook, kur mums pieder lielākā Nekustamo īpašumu grupa ar 62 500 sekotāju, papildus izsūtām Tava dzīvokļa piedāvājumu citiem aģentiem, izmētājam papīrformātā piedāvājumus apkārtējās mājās, jo šie iedzīvotāji labi zina rajonu un mājas. Kad pircējs ir pateicis jā, mūsu juriste ar 17 gadu pieredzi sagatavo darījumam nepieciešamos dokumentus un pavada darījuma gaitā.
Play Video
  Labas kvalitatīvas bildes ir vajadzīgas, lai piesaistītu pircēju interesi un izceltu īpašuma svarīgākos punktus. SS.com bieži vien ir redzamas bildes, kur nav iespējams kārtīgi saprast, kāds izskatās īpašums, vai bilžu dēļ cilvēki nospriež, ka īpašums nav interesants viņiem. Ar labāk bildēm sludinājumu apskata 3x vairāk cilvēku, kas rada lielāku pieprasījumu un iespēju pārdot dārgāk.
Play Video
  Atkarībā no segmenta- zemajā un vidējā vaig noteikt pareizu cenu. Augstajā var atstāt vietu kaulēšanai. Bieži vien valda uzskats par “vietu kaulēšanai”, ka jāliek augstāka cena, lai pircējam kaulējoties nolaistu cenu, taču tas ir nepareizi. Pirmkārt, Uzliekot augstāku cenu mēs zaudējam potenciālos pircējus, kuri nepainteresēsies tālāk par īpašumu, jo cena būs par lielu un izvēlēsies blakus esošos piedāvājumus. Otrkārt, jau sākumā ieliekot augstāku summu un esot gatavi nolaist cenu pircējam ļoti liela varbūtība, ka šo atlaidi iedosiet. Treškārt, iespējams pat nāksies nolaist lielāku cenu nekā plānots, jo pircēju skaits būs salīdzinoši mazāks un būsi spiests pārdot lētāk, jo būsi gaidījis ilgu laiku un pazaudējis ticību īpašumam vai tā pārdošānai.
Play Video
  Jā, tas būtu vēlams, lai pircējs varētu iegūt kredītu no bankas un pircējam nebūtu argumentu, lai kaulētos par cenu. To visu var darīt paralēli, kopā ar pārdošanas procesiem un mums ir visi speciālisti, lai to izdarītu.