Sadarbība

10 soļi nekustamā īpašuma pārdošanā

1. Objekta apskate

Pirmais solis ir objekta apskate, kurā tiek noskaidrota vispārējā īpašuma situācija, ieteikti, kādi labojumi, kas varētu palielināt pārdošanas cenu, nofotogrāfēts zemesgrāmatas un inventarizācijas lietas paraugs, izzinātas klienta vajadzības.

2. Novērtējums un sales taktikas

Pirmais ir apkārtējo ss.com konkurentu apzvanīšana, noskaidroti, kādi ir augstākie izteiktie piedāvājumi, cik ilgi tirgo, kādi ir konkurentu objektu plusi un mīnusi.

Otrais ir punkts ir jau reāli veikto darījumu aplūkošana, tas ir, par cik ir pārdoti līdzīgi dzīvokļi kā Tavējais. Informāciju iegūstam no Cenubankas, kur var redzēt visus veiktos darījumus, kas reģistrēti Zemesgrāmatā.

Trešais aspekts cenas noteikšanā ir konsultēšanās ar 3 dažādiem vērtētājiem.

3. Otrā tikšanās ar īpašnieku

Tikšanās laikā tiek prezentēta īpašuma izpēte, parādot, par kādu naudas summu jāiziet tirgū, lai pārdotu to par maksimālo summu un vēlamajā termiņā. Tikšanās beigās nonākam pie secinājuma sadarboties, vai nē.

4. Objekta foto/video, līguma noslēgšana

Foto ir viens no svarīgākajiem posmiem, lai ieinteresētu pircēju, tāpēc mūsu profesionālais fotogrāfs nofotogrāfē tik labas bildes, ka bieži vien īpašnieki saka, ka paši labprāt paliktu šeit dzīvot. Mājas tiek fotogrāfētas ar drona palīdzību. Starp mums un Tevi, īpašniek, tiek savstarpēji noslēgts ekskluzīvs sadarbības līgums.

5. Mārketings

Mēs liekam sludinājumus ss.com., Facebook, kur mums pieder lielākā Nekustamo īpašumu grupa ar 62 500 sekotāju, papildus izsūtām Tava dzīvokļa piedāvājumu vairāk nekā 1500 citiem aģentiem, izmētājam papīrformātā piedāvājumus apkārtējās mājās, jo šie iedzīvotāji labi zina rajonu un mājas.

6. Īpašuma prezentācija

Prezentācijas tiek organizētas vienā dienā, kad ir vairāki potenciālie pircēji un viņi tiek likti pēc kārtas. Īpašums tiek sakārtots un sagatavots prezentācijām, kuras laikā īpašumā atrodos tikai es un pircējs, lai spētu iegūt maksimumālo summu no pircēja.

7. Dokumenti un finansējums

Kad pircējs ir atrasts, mūsu juriste ar 17 gadu pieredzi nekustamajos īpašumos sagatavo visus vajadzīgos dokumentus ar augstu precizitāti un profesionalitāti, kā arī konsultē darījumā gaitā.

8. Nostiprinājuma lūguma parakstīšana

Notārs sagatavo nostiprinājuma lūgumu, ko paraksta abas puses un tālāk pircējs dodas uz Zemesgrāmatu, lai iegūtu īpašumu savās tiesībās.

9. Pieņemšanas Nodošanas-Akts

Pieņemšanas un nodošanas akts ,kurā tiek norakstīti visi skaitītāji, kā arī veikta fotofiksācija par kustamo mantu, kas paliek īpašumā. Kad parakstīts akts, tad visas saaistības pilnībā pāriet pircēja pusē.

10. Svinības un pateicība pārdevējam

Pēc veiksmīga darījuma vienmēr ir svinības, tāpēc pēc izdevušās sadarbības pārdevējam tiek nosūtīta pateicība un dāvanas!