Enerģija. Pozitīvisms. Jaunība. Zināšanas.

  • Nekustamo īpašumu aģents,
  • daudzpusīga persona ar attīstību uz augšu – tās ir lietas, kas raksturo mani.

Darbs

Jau kādu laiku esmu nopietni pievērsies nekustamo īpašumu jomai, tas ir, darījumu vešanai nekustamo īpašumu pārdošanā un izīrēšanā. Šis darbs mani aizrauj, padodās un spēju sniegt klientam vislabāko, reālāko risinājumu viņa situācijai.

Darba procesā vienmēr saglabāju pozitīvu attieksmi, nosvērtību un sava pakalpojuma maksimāli kvalitatīvu izpildi – no padoma sniegšanas par īpašuma vērtību līdz pat ziediem un dāvanām pēc īpašuma pārdošanas.

Uzskatu, ka nekustamo īpašumu aģentam ir jābūt pieejamam ikvienā nedēļas dienā un stundā, tam jābūt saprotošam, pozitīvam, jāprot pircējā radīt emocijas un, galvenokārt, jābūt labam pārrunu vadītājam, lai gūtu maksimālo labumu priekš klienta.
Protams, nedrīkst arī aizmirst par vizuālo izskatu.

Pēdējie realizētie objekti

Hobiji un intereses

Dzīvē ir vajadzīgs balanss starp darbu, privāto dzīvi un atpūtu, tāpēc brīvajā laikā, kad pircēji vēl tikai nāk uz Tavu īpašumu, es sportoju, rūdos – peldoties Daugavā (ne tikai vasaras periodā), apgūstu jogu un lasu, lai nemitīgi attīstītos un iegūtu jaunas zināšanas.

Sportošana man ir iemācījusi milzīgu gribasspēku, jo celties katru rītu 05:10, lai 06:00 jau būtu svaru zālē vai skrietu, ir jābūt gribasspēkam un mērķim. Iepriekš, kad nodarbojos ar vieglatlētiku, man bija mērķis uzvarēt konkrētas sacensības un es uz to gāju, nebija svarīgi, vai lija lietus, vai bija svelme, man bija mērķis, kuru gribēju sasniegt.
Noteikti ieteiktu ikvienam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, jo tās ir vajadzīgas gan priekš veselības, gan attīsta tavu gribasspēku un degsmi.

Vēlviens faktors, kas ietekmē manu pārdošanas prasmi un sarunu vadīšanu, ir tas, ka mani ļoti interesē psiholoģija un cilvēka rīcību, domu izprašana. Šobrīd lasu grāmatas par to kā mūsu prāts strādā, kā arī esmu apmeklējis dažādas lekcijas, piemēram, RigaBrain. Citreiz arī pieķeru sevi pie domas, ka pārāk daudz sāku analizētu visu, taču tā arī ir mana pieredze, ko neviens nespēj atņemt.

Kopsavilkums

Vienmēr esmu centies visur būt labākais, vienmēr izdarīt vairāk kā prasīts. Tas arī ir mani motivējis pieņemt lēmumus dzīvē, kas nes labumu. Mans mērķis ir sasniegt finansiālo brīvību un harmoniju sevī. Droši pievienojies šim ceļojumam, kas nebūs viegli, tāpēc saturies!