Nekustamo īpašumu aģentu piesātinājums Rīgā un tās apkārtnē paliek arvien lielāks, tāpēc Tev ir svarīgi saprast, kādu aģentu izvēlēties, lai iegūtu maksimālus rezultātus un sadarbība būtu patīkama!

AVER – darījumi, kuros uzvar pārdevējs!

Ar ko mēs esam labāki kā citi?

Skarbā patiesība ir tāda, ka lielākoties aģents no aģenta atšķirās ar PERSONĪBU un UNIKALITĀTI. Šīs divas lietas ir tas, ko nevar ne iemācīt, ne atkārtot.

Tomēr bez personības arī ir pats process, ko piedāvājam.

1.KVALITATĪVAS BILDES

Mūsu fotogrāfs ar platleņķa kameru un māksliniecisko skatījumu nofotografē dzīvokli tā, ka bieži vien īpašnieki paši saka, ka vēlas palikt šeit dzīvot.

2.PIRCĒJI NĀK VIENĀ DIENĀ

Pircēji tiek likti pēc kārtas vienā dienā, lai radītu savstarpēju konkurenci, kā arī, lai katru dienu netraucētu īpašnieku un nebūtu jāgatavo īpašums apskatei.

3.KVALIFICĒTA PIRCĒJA IZPĒTE

Mēs izpētām pircējus, vai viņi ņems kredītu vai ir savs finansējums, kādas ir to vēlmes, prasības, cik ilgā laikā vēlas iegādāties, lai jau telefonsarunas laikā iegūtu priekšstatu par pircēju, vai šis ir tas īpašums, ko viņš meklē.

4.CENAS IZPĒTE

Cenas izpēte un spēja argumentēti izklāstīt esošo tirgus situāciju, kāpēc jāaiziet tirgū ar šādu cenu. Mēs uztaisām prezentāciju, kas iekļauj gan 3 vērtētāju viedokli, veikto darījumu apskatu, un informāciju par konkurentiem esošajā piedāvājumā.

5.PĀRDOŠANAS TRENIŅI

Lai uzlabotu pārdošanas iemaņas, mēs trenējamies katru piektdienu kā pārdot, izspēlējam lomu spēles, mācāmies argumentus, konfrontēšanu, prezentācijas prasmes.

6.IZSŪTĀM DZĪVOKĻA PIEDĀVĀJUMU CITIEM AĢENTIEM

Šo punktu tiešām ievēro niecīgs skaits aģentu, jo mēs esam gandrīz vienīgie, kas sūta piedāvājumus citiem aģentiem, jo esam gatavi dalīties komisijā, lai realizētu īpašnieka vēlmi pārdot. Mēs varam sūtīt piedāvājumu, tāpēc ka strādājam tikai ar ekskluzīvajiem līgumiem.

7.FACEBOOK GRUPA

Mums pieder lielākā Facebook nekustamo īpašumu grupa ar 62 000 sekotāju. Spējam uzlikt ierakstu par dzīvokļa pārdošanu lapas augšdaļā, tādējādi ienākot lapā tas ir pirmais īpašums, ko visi ierauga.

8.SAVA JURISTE

AVER juriste, Līga, veido līgumus un konsultē darījumos ar nekustamo īpašumu. Tas ir milzīgs bonuss, ka aģents pats netaisa līgumu, bet tikai koncentrējas uz pārdošanu.

KOPSAVILKUMS

Ja loģiski apskata augstāk minētos argumentus un apdomā esošo aģentu tirgu, tad var spriest, ka tik pat kā neviena firma nepiedāvā visu kopumu.

Kāds vēl jautā, kāpēc mums ir jāmaksā 5 % un ekskluzīvais līgums? Lūk, kur ir atbilde uz šo jautājumu.

Svarīgi ir, kurš pārdos īpašumu nevis vienkārši tirgos.

Vai nekustamā īpašuma īpašnieki šo ņem vērā? Bieži vien nē, jo beigu beigās tāpat viss atkarīgs no pārliecības, kā tu pasaki, cik ir mūsu komisija un uz kādiem noteikumiem mēs strādājam

Tieši es pārdošu Tavu īpašumu. Es esmu cilvēks, kas pilnībā uzņemas atbildību par pārdošanu un novedu to arī līdz galam. Visi var augstāk minēto nokopēt un izdarīt to, bet personību nevar nokopēt un tas ir svarīgākais.

Pieņem lēmumu, jo es esmu gatavs strādāt!